FAQ

Czy potrzebuję konta, żeby złożyć zamówienie?
Nie, możesz złożyć zamówienie także jako gość. Otwarcie konta u nas ma jednak pewne zalety:
 
Szybki proces płatności
Możesz łatwo sprawdzić status swojego zamówienia i historię zamówień
Dowiedz się o nowościach i ofertach specjalnych
 
 Jakie metody płatności są akceptowane?
Przy odbiorze produktu wspieramy elektroniczne metody płatności takie jak płatność przy odbiorze, gotówka lub PayPal. Proszę dokładnie sprawdzić po otrzymaniu towaru, a następnie potwierdzić odbiór i płatność, dziękuję.
 
Jak bezpieczne jest moje zamówienie online?
Podczas zakupów online, przy zakupie kartą bankową, wszystkie dane przesyłane są na stronę internetową zabezpieczoną protokołem SSL. Twoje dane są następnie przesyłane za pomocą szyfrowania SSL bezpośrednio do sieci naszego dostawcy kart kredytowych, gdzie karta kredytowa i transakcja są autoryzowane i zatwierdzane. Nie przechowujemy danych Twojej karty kredytowej na naszych serwerach.
 
Czy istnieje kurs wymiany?
Wszystkie nasze transakcje oparte są na dolarach węgierskich. Jeżeli Twoja karta kredytowa jest denominowana w innej walucie, całkowita kwota zamówienia przeliczana jest w oparciu o dzienny kurs wymiany obowiązujący w dniu realizacji transakcji przez wystawcę karty.
 
Jak ustawić adres wysyłki?
Ponieważ nasza strona internetowa i usługi są prowadzone w języku polskim, wszystkie podawane przez Państwa informacje, łącznie ze znakami interpunkcyjnymi, muszą być podawane w języku polskim. Jeżeli w adresie znajdują się litery obce, zalecamy użycie podobnych liter polskich.
 
Czy mogę zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia?
Należy pamiętać, że adresu wysyłki nie można zmienić po przetworzeniu lub wysłaniu zamówienia. Zaktualizuj adres wysyłki, podając adres zamieszkania, a nie adres firmy, ponieważ nie wiemy, jak długo urząd celny miejsca docelowego będzie przetrzymywał paczkę.
 
Jak długo trwa dostawa? Jak mogę śledzić moją paczkę?
Czas dostawy zależy od wybranej metody dostawy. Po wysłaniu zamówienia wyślemy Ci e-mailem numer śledzenia i stronę internetową do śledzenia. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez organy celne w Twoim kraju.
Co powinienem zrobić, jeśli w moim zamówieniu brakuje jakiegoś artykułu?
Jeśli nadal czegoś Ci brakuje, skontaktuj się z nami natychmiast pod adresem service@defwear.com.

Zwrócić Towar

czy przyjmujesz zwroty
Akceptujemy zwroty pod następującymi warunkami:
- Przedmiot musi być sprzedawany w naszym sklepie internetowym
- Przedmiot nie może być używany w żaden sposób
- Wnioski o zwrot lub wymianę należy złożyć w ciągu 14 dni od daty dostawy
W sprawie zwrotów prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Czy mogę wymienić przedmioty?
Akceptujemy wymiany na takich samych warunkach jak zwroty.
W przypadku wymiany prosimy o zaznaczenie chęci wymiany towaru na inny podczas przygotowywania zwrotu z naszym wsparciem.

Czy zwroty są bezpłatne?
Jeśli chcesz zwrócić, skontaktuj się z obsługą klienta, aby uzyskać adres zwrotny. Po otrzymaniu przesyłki pod wskazanym adresem należy bezpiecznie umieścić przedmioty w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu.
W niektórych przypadkach wysyłka zwrotna jest bezpłatna. Jeśli zwracasz przedmiot i nie jest to wina defwear.com, koszty wysyłki zwrotnej zostaną odjęte od Twojego zwrotu.

Jak długo trwa przetwarzanie zwrotów?
Potwierdź zwroty w ciągu 14 dni od otrzymania w naszym magazynie.
Po zaakceptowaniu zwrotu dokonamy zwrotu pieniędzy, wymiany lub zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od przyjęcia zwrotu do serwisu.

Ha továbbra is kérdései vannak, forduljon hozzánk közvetlenül a service@defwear.com címen.