Zasady wysyłki

Przy zakupie naszych produktów prosimy o uważne zapoznanie się z naszymi zasadami wysyłki. Zasady te będą miały zastosowanie do każdego złożonego u nas zamówienia.

JAKIE SĄ OPCJE WYSYŁKI I DOSTAWY?
Logistyka: 4PX、YunExpress、Wanb Express、UBI

Cena zamówienia Na całym świecie
0zł ~209.64zł 20.93zł
Over209.69zł Free Delivery

Wszystkie podane godziny i daty dostawy produktów są podane w dobrej wierze, ale są jedynie szacunkowe.

Dla konsumentów z UE i Wielkiej Brytanii: Nie ma to wpływu na prawa ustawowe. O ile nie zaznaczono inaczej, szacowane czasy dostawy odzwierciedlają najwcześniejszą dostępną dostawę, a dostawy zostaną zrealizowane w ciągu 30 dni od dnia przyjęcia zamówienia. Więcej informacji można znaleźć w naszych Warunkach.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  • Czas przetwarzania: 5-7 dni
  • Czas wysyłki: 15-25 dni

CZY DOSTARCZACIE PRODUKTY ZA GRANICĘ?
Wysyłamy na cały świat.

UWAGA
Możemy podlegać różnym zasadom i ograniczeniom w odniesieniu do niektórych dostaw międzynarodowych, a użytkownik może podlegać dodatkowym podatkom i cłom, nad którymi nie mamy kontroli. Jeśli takie przypadki mają zastosowanie, użytkownik jest odpowiedzialny za przestrzeganie przepisów obowiązujących w kraju, w którym mieszka i będzie odpowiedzialny za wszelkie takie dodatkowe koszty lub podatki.


CO SIĘ STANIE, JEŚLI MOJE ZAMÓWIENIE ZOSTANIE OPÓŹNIONE?
Jeśli dostawa jest opóźniona z jakiegokolwiek powodu, poinformujemy Cię o tym tak szybko, jak to możliwe i podamy zmienioną szacowaną datę dostawy.

Dla konsumentów z UE i Wielkiej Brytanii: Nie ma to wpływu na prawa ustawowe. Więcej informacji można znaleźć w naszych Warunkach.

PYTANIA DOTYCZĄCE ZWROTÓW?
Jeśli masz pytania dotyczące zwrotów, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotów.

OŚWIADCZENIE COVID 19 I OPÓŹNIENIA W WYSYŁCE
Jeśli złożyłeś zamówienie na produkt, pamiętaj, że mogą wystąpić opóźnienia w wysyłce.

Dostarczenie produktów i paczek może wymagać więcej czasu ze względu na ograniczoną dostępność transportu w wyniku trwających skutków COVID-19. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby dokładnie przewidzieć ramy czasowe dla wszystkich zamówień, ale nieprzewidywalność w globalnym łańcuchu dostaw oznacza, że zawsze istnieje ryzyko opóźnienia zamówień wykraczającego poza nasze szacunki. Szczerze doceniamy cierpliwość i zrozumienie w tym czasie i z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą w sprawie wszelkich pytań lub wątpliwości związanych z istniejącymi lub przyszłymi zamówieniami.

JAK MOŻNA SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE NINIEJSZEJ POLITYKI?
W przypadku dalszych pytań lub uwag prosimy o kontakt z naszym Centrum Wsparcia