Prawa własności intelektualnej

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu. Możesz jednak zwrócić zakup, wysyłając nam wiadomość e-mail w ciągu 30 dni od otrzymania przedmiotu, jeśli produkt zakupiony od defwear nie spełnia Twoich oczekiwań. Szczerze sugerujemy, aby każdy Klient przed zakupem dokładnie zapoznał się z poniższym regulaminem:

Anulowanie

Akceptujemy anulowanie przed wysyłką lub produkcją produktu. Jeśli Twoje zamówienie zostanie anulowane, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nie możemy anulować zamówienia, jeśli produkt został już wysłany lub jest w produkcji.

Zwroty (jeśli dotyczy)

Produkt, który można zwrócić w ciągu 30 dni od daty otrzymania, musi spełniać następujące warunki:

Akceptujemy zwroty wysłane pocztą w ciągu 30 dni od pierwotnej daty zakupu.
Twój przedmiot musi być nieużywany i w tym samym stanie, co otrzymany przedmiot.
Dołącz całe oryginalne opakowanie i akcesoria (w tym wszystkie karty gwarancyjne i instrukcje/instrukcje produktów).
Uszkodzony przedmiot jest uszkodzony/zepsuty lub skręcony w momencie dostarczenia.
Otrzymany rozmiar/kolor produktu jest nieprawidłowy.
Jeśli zamówiłeś produkt przez pomyłkę lub nie jesteś z niego zadowolony, możesz zwrócić produkt i otrzymać pełny zwrot pieniędzy, a wszelkie koszty wysyłki lub inne koszty związane z zamówieniem poniesiesz Ty.


Nie refundowane

30 dni od otrzymania produktu nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy ani wymiany.
Przedmioty, które zostały otwarte i użyte, nie podlegają zwrotowi. Należy pamiętać, że wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym stanie i nienaruszonym opakowaniu.
Jeżeli Klient odmówi podpisania zamówienia bez podania przyczyny, defwear.com odmówi zwrotu pieniędzy.
Jeżeli klient wybierze niewłaściwy produkt, defwear.com zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu pieniędzy.
Klient musi upewnić się, że adres wysyłki jest prawdziwy i ważny. Jeśli zamówienie nie może zostać dostarczone z powodu nieprawidłowego adresu, defwear odmówi zwrotu pieniędzy.
Nie przyjmujemy zwracanego przedmiotu, który jest noszony, uszkodzony lub zmieniony w jakikolwiek sposób. Ze względu na zwrot musisz zapłacić koszty wysyłki.
Potrzebujemy paragon lub dowód zakupu, prosimy nie zwracać zakupionego produktu do producenta.


Uwagi:

Przedmioty na zamówienie lub spersonalizowane nie mają prawa do 30-dniowego zwrotu pieniędzy.
Aby uzyskać dalsze instrukcje dotyczące zwrotu zamówienia, napisz do nas e-mail.
Zwroty bez wcześniejszej komunikacji z nami nie będą akceptowane. Zapytaj naszą obsługę klienta, aby upewnić się, że paczka została wysłana pod właściwy adres.
Należy pamiętać, że konsumenci muszą ponieść opłatę za wysyłkę zwrotną. Konkretna opłata powinna zależeć od wybranej firmy ekspresowej.
Jeżeli zwrot jest spowodowany przez konsumenta, konsument powinien ponieść opłatę za wysyłkę. Konkretna opłata powinna zależeć od wybranej firmy ekspresowej.
Jeżeli z naszych przyczyn otrzymany towar jest uszkodzony lub nieprawidłowy i Konsument nie jest z tego powodu zobowiązany do poniesienia kosztów przesyłki.


Nasze rozwiązania

Zwrócimy Ci pełną kwotę lub wymienimy, jeśli za problem odpowiadamy my, np.: problemy z jakością lub brakujące elementy.

Jeśli kupujący spełnia powyższe wymagania, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres service@defwear.com w celu skontaktowania się z nami.
Wyślij nam swój numer śledzenia, szczegółowe informacje opisujące problem oraz dowód uszkodzenia otrzymanego przedmiotu/paczki (zdjęcie lub film). Twoja prośba zostanie przetworzona i potwierdzona e-mailem w dni robocze, zwykle w ciągu 72 godzin.
Jeśli sytuacja jest prawdziwa, wyślemy Ci e-mail i powiadomimy Cię o zwrocie pieniędzy.
Jeśli chcesz zwrócić towar, zwróć go zgodnie z wymogami polityki zwrotów.
Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu zostanie zrealizowany zwrot pieniędzy lub wymiana. Większość zwrotów lub wymian jest realizowana w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania przesyłki.
Jeśli potrzebujesz zwrotu środków, zwrócimy pieniądze na Twoje konto płatnicze. Jeśli potrzebujesz wymiany, wyślemy Twój nowy produkt.


Notatka:
W idealnym przypadku zdjęcia/filmy powinny być wyraźne i ostre oraz powinny być robione z bliskiej odległości i w dobrych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zidentyfikować i zweryfikować problem. Postaramy się jak najlepiej, aby Ci pomóc. Dziękujemy za przekazanie wszystkich powyższych informacji. Zajmiemy się tym tak szybko, jak to możliwe.


Zwrot pieniędzy (jeśli dotyczy)
Po otrzymaniu i sprawdzeniu informacji o zamówieniu zwrotu wyślemy Ci informacje o zwrocie środków pocztą elektroniczną. Otrzymanie zwrotu pieniędzy może zająć do 20 dni roboczych od momentu zwrotu przedmiotu (w wielu przypadkach zwrot pieniędzy otrzymasz tak szybko, jak to możliwe). Zostaną zwrócone na Twoje pierwotne konto płatnicze.
Opóźnienie lub pominięcie zwrotu pieniędzy (jeśli występuje)
Jeśli nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej. Oficjalny zwrot środków może zająć trochę czasu.
Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Zwrot środków zwykle zajmuje trochę czasu.
Jeśli wykonałeś wszystkie te operacje, ale nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem service@defwear.com.


Opłata za wysyłkę zwrotną
Jeśli przyczyną problemu jest firma Defwear i otrzymany produkt jest nieprawidłowy, prosimy o zwrócenie produktu, którego nie można otworzyć, w tym samym opakowaniu, które otrzymałeś oraz o dostarczenie kopii faktury. Po otrzymaniu zwrotu wyślemy odpowiedni produkt dla Ciebie bez ponoszenia dodatkowych kosztów wysyłki.
Jak długo trwa proces zwrotu?
Ze względu na dużą dzienną wielkość zamówień, od daty otrzymania zwracanego produktu może minąć do 7 dni roboczych. Powiadomimy Cię e-mailem, aby potwierdzić, że Twoje zamówienie zwrotu zostało przetworzone.
W zależności od Twojej lokalizacji czas dotarcia produktu zamiennego może się różnić. Proszę rozważyć skorzystanie z identyfikowalnej usługi transportowej lub wykupienie ubezpieczenia transportowego.


Notatka
1. Przed zwrotem skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Defwear nie ponosi odpowiedzialności za zwrot bez powiadomienia nas.
2. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli skontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania pomocy przed złożeniem jakiegokolwiek sporu. Zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc i zapewnić rozwiązania.
Aby uzyskać więcej informacji na temat zasad zwrotów, możesz również skontaktować się z nami pod adresem service@defwear.com.