Informacje o Defwear

NASZA HISTORIA
Defwear to marka odzieży damskiej inspirowana i stworzona dla najbardziej żywiołowych, zabawnych i nieustraszonych kobiet na całym świecie. Od momentu powstania w 2020 roku pracowaliśmy nad zbudowaniem niesamowitej społeczności kobiet, które idą naprzód z pewnością siebie, wygodą i stylem.

Stworzyliśmy Defwear jako inspirację dla milionów kobiet na całym świecie jako zagorzałych orędowników pozytywnego nastawienia do ciała, co jest kontynuacją naszego celu, jakim jest zaszczepienie pewności siebie i siły w naszej kobiecej publiczności.

Defwear słynie z charakterystycznego kobiecego designu, idealnego dopasowania, miękkości w dotyku i ponadczasowej jakości - wszystkie te cechy są naszymi priorytetami przy dodawaniu każdego nowego produktu.

Podstawowym wzorem do osiągnięcia tego celu jest zapewnienie, że nasze projekty opierają się na ponadczasowych elementach, które celebrują i upiększają kobiecą sylwetkę, zamiast odtwarzać trendy ad hoc dla określonych rozmiarów.

Od sukienek po topy, wszystkie nasze elementy są wykonane z miłością przy użyciu wzorów, faktur i wysokiej jakości tkanin, które pozwolą Ci bez wysiłku przejść od plaży do brunchu. Zobowiązujemy się pozostać wierni naszym korzeniom w naszej misji, aby umożliwić kobietom na całym świecie wyglądać i czuć się jak najlepiej w wysokiej jakości, stylowej i niedrogiej odzieży damskiej.

WYKONANE Z MIŁOŚCIĄ
Defwear zostało zaprojektowane dla wyrafinowanej kobiety, która jest prosta i pewna siebie. Niezależnie od tego, czy leży na tropikalnej plaży wygrzewając się na słońcu, wybiera się na wycieczkę z przyjaciółmi, czy bawi się na imprezie, poczuje się szczęśliwa i promienna, ponieważ czuje się komfortowo i pewnie we własnej skórze.

Projektujemy z myślą o różnych kształtach i rozmiarach ciała. Dzięki ponadczasowym strojom jednoczęściowym, bujnym kwiatowym nadrukom lub wesołym, jasnym bikini - jest coś, co sprawi, że każda kobieta poczuje się piękna, wewnątrz i na zewnątrz.

Wierzymy, że każda kobieta powinna mieć dostęp do wysokiej jakości odzieży damskiej bez wysokich cen - przygotuj się na zakochanie się w każdym elemencie Defwear , który jest starannie wykonany dla Ciebie.

Z MIŁOŚCI I PASJI
Jesteśmy wielokulturową firmą, w której pracują głównie kobiety. Dni robocze spędzamy na śmiechu i cieszeniu się wszystkimi aspektami procesu twórczego, a pracownicy są zawsze traktowani sprawiedliwie, mają elastyczne godziny pracy, dobre wynagrodzenie i świetne warunki pracy.

Wraz z rozwojem firmy rośnie także kreatywność. Współpracując z modelami i fotografami z całego świata, każdy wnosi swój kunszt i ekspresję, aby pomóc ożywić projekty. Na naszych oczach zbiera się idealna burza osobowości, kreatywności i przedsiębiorczości.

Defwear nie zostało stworzone w oparciu o model biznesowy lub zysk finansowy, ale rozkwitło organicznie z czystej miłości i pasji do projektowania. Wierzymy, że kiedy coś kochasz, to widać to w każdym aspekcie naszych kreacji. Jesteśmy dumni z tworzenia szczęśliwego i pozytywnego miejsca każdego dnia, gdy wychodzimy z biura.